Gary Grigsby's War in the East 2: Steel Inferno (PC) klucz Steam

9199 
Kategoria
Klasyfikacja pegi
Zabezpieczenie DRM

Klucz Steam

Wersja gry

DLC

Wersja językowa

Angielskie napisy i interfejs

Wydawca

Slitherine

Termin wysyłki

Natychmiast

Dostępność
Duża
Dostępność
Duża
Kupując ten produkt otrzymasz: 92 punkty
Ilość sztuk:
Kupując ten produkt otrzymasz: 92 punkty
Za każdy zakup otrzymujesz punkty, które mogą obniżyć koszt kolejnych zakupów.

Gary Grigsby's War in the East 2: Steel Inferno (PC) klucz Steam

Rozwiń front!

Steel Inferno stawia w centrum uwagi kilka głównych ofensyw, które wpłynęły na przebieg wojny na wschodzie, jednocześnie otwierając nowe obszary mapy War in the East 2. Z 8 nowymi scenariuszami i 2 nowymi kampaniami, znacznie rozszerzy twoje doświadczenie w grze War in the East 2.

Po raz pierwszy w serii War in the East 2 uwzględniono działania w całej Jugosławii w 1944 roku. Siły fińskie pojawiają się również na obszarze na północ od Leningradu. Kilka scenariuszy obejmuje niemiecki atak na Kaukaz, w tym hipotetyczny scenariusz, który zapewnia Niemcom dodatkową armię na czas kampanii. Dramat nad Dunajem stawia niemieckiego gracza w trudnym położeniu, próbując poradzić sobie z kapitulacją Rumunii i Bułgarii, a także z trudnościami sił niemieckich w Grecji próbujących uciec na północ przez terytorium kontrolowane przez partyzantów.

Dołączone są również dwie nowe kampanie na pełnej mapie, które rozpoczynają się od niemieckiej operacji Cytadela w lipcu 1943 roku i około miesiąca przed sowiecką operacją Bagration w maju 1944 roku.

 

Cechy:

  1. Kampania 1943 – 3 lipca 43 – 6 lipca 45 — Pełna kampania rozpoczynająca się niemiecką operacją Cytadela, największą bitwą czołgową w historii. Pozwala ona graczom na zbadanie najlepszego sposobu, w jaki Niemcy mogą się podnieść po wcześniejszej porażce w Stalingradzie, oraz najlepszego sposobu, w jaki Sowieci mogą pokonać Aliantów w Berlinie.
  2. Kampania 1944 – 11 maja 44 – 4 lipca 45 — Pełna kampania, która rozpoczyna się od przygotowania Sowietów do rozpoczęcia masowej ofensywy latem 1944. W ciągu czterech miesięcy ofensywy te doprowadziły do zniszczenia Grupy Armii Centrum oraz kapitulacji Rumunii i Finlandii. W ciągu roku upadł Berlin. Czy potrafisz lepiej?
  3. Operacja Kutuzow – 12 lipca 43 – 3 października 44 — Po odparciu niemieckiego ataku na Kursk, rozpoczęto operację Kutuzow, której celem było zajęcie Orła i przejście do Smoleńska.
  4. Road to Karelia – 22 Jun 41 – 11 Oct 41 — Pierwszy scenariusz WitE2 zawierający odcinek frontu fińskiego. Obejmuje on pierwsze 4 miesiące niemieckich działań zmierzających do zdobycia Leningradu oraz fińskie wysiłki mające na celu wyparcie Sowietów z fińskiego terytorium Karelii, niedawno oddanego podczas wojny zimowej.
  5. Grupa Armii A – Część I – Wyścig o Kaukaz – 25 lipca 42 – 20 listopada 42 — Obejmuje niemiecką próbę zdobycia pól naftowych na Kaukazie latem 1942 roku. Ta ropa może zmienić przebieg wojny.
  6. Case Blue Phase II 42-43 – 25 Jul 42 – 5 Mar 43 — Obejmuje krytyczną fazę niemieckiego ataku w celu zajęcia Stalingradu, wraz z pędem na południe do Kaukazu. Zakładając, że gracz radziecki jest w stanie się utrzymać, obejmuje również radziecką budowę i kontrofensywę, która odbiła Niemców.
  7. Case Blue Phase II 43-43 – Alternate – 25 Jul 42 – 5 Mar 43 — Co by było, gdyby niemieckie Naczelne Dowództwo nie zdekompletowało swojej 11 Armii po zdobyciu Sewastopola, ale zamiast tego utrzymało ją razem, aby pomóc w zdobyciu Stalingradu i Kaukazu. W tym scenariuszu możesz poznać odpowiedź na to pytanie.
  8. Grupa Armii A – część II – przyczółek Kuban – 1 lutego 43 – 10 października 43 – Po przegranej pod Stalingradem, niemiecka 17 Armia otrzymała rozkaz utrzymania przyczółka Kuban. Udało im się to przez ponad 8 miesięcy. Czy można?
  9. AG C – Kutuzov to Bagration 43-44 – 12 Jul 43 – 2 Apr 44 — Ta sowiecka ofensywa rozpoczęła się wraz z zakończeniem operacji “Cytadela” i odzyskała Orel i Smoleńsk w niecałe 3 miesiące. Czy Sowieci mogą wjechać dalej na Białoruś i zniszczyć Grupę Armii Centrum rok wcześniej?
  10. Zachodnia Ukraina 43-44 – 3 listopada 43 – 25 kwietnia 44 — Sowieckie natarcie na Zachodnią Ukrainę, które doprowadziło do odzyskania Odessy i bitwy o kieszeń Kemenets-Podolsky. Karygodna ofensywa, ale czy Sowieci mogli zrobić to jeszcze lepiej?
  11. Drama on the Danube 44 – 20 Aug 44 – 5 May 45 — Kompletne spojrzenie na niezwykłe i różnorodne walki na Bałkanach w latach 1944-45. Zaczynając od przekształcenia Rumunii i Bułgarii w sowieckich sojuszników, scenariusz obejmuje również desperacką próbę ucieczki na północ przez siły niemieckie w Grecji. Obejmuje przekształcenie jugosłowiańskiej partyzantki w część linii frontu, sowieckie przejście przez Węgry, ostatnią dużą niemiecką ofensywę w czasie wojny pod Budapesztem i upadek Wiednia.

Wymagania sprzętowe

MINIMALNE:

    • System operacyjny: Windows 10
    • Procesor: 1.5 GHz+
    • Pamięć: 4 GB RAM
    • Karta graficzna: 256MB DirectX 9+ Compatible
    • DirectX: Wersja 9.0c
    • Miejsce na dysku: 4 GB dostępnej przestrzeni
    • Karta dźwiękowa: 16 bit DirectX 9+ Compatible
ZALECANE:
    • System operacyjny: Windows 10
    • Procesor: 2.0GHz+ (or multi-core equivalent)
    • Pamięć: 8 GB RAM
    • Karta graficzna: 1GB DirectX 9+ Compatible
    • DirectX: Wersja 9.0c
    • Miejsce na dysku: 4 GB dostępnej przestrzeni
    • Karta dźwiękowa: 16 bit DirectX 9+ Compatible

Zadaj pytanie